کورس آموزش زبان انگلیسی‌

اطلأعیه مهم:

این شرکت با همکاری دانشگاه‌ بی تی اچ سوئد به عنوان تنها نماینده رسمی آن دانشگاه برای ایران ، موفق به اخذ موافقت آن دانشگاه در خصوص ارائه‌ کورس آموزش زبان انگلیسی‌ بدون نیاز به مدرک زبان گردید.این کورس زبان ۳۰ واحدی مشتمل بر ۱۵ واحد گرامر و ۱۵ واحد آکادمیک رایتینگ میباشد از ماه آپریل۲۰۱۳ شروع شده و تا ماه سپتامبر ۲۰۱۳  به طول می‌‌انجامد و برای قبولی در این کورس آموزشی نیازی به دارا بودن مدرک زبان ندارید.تحصیل در این کورس میتواند جهت بالابردن سطح زبان انگلیسی‌ جهت ورود به ارزشیابی رشته‌های تحصیلی‌ مقطع لیسانس و فوق لیسانس مفید باشد. هزینهٔ تحصیل در این کورس ۵۰۰۰۰ کرون سوئد بوده که می‌بایست پس از اخذ پذیرش مستقیما به حساب دانشگاه واریز شود.

دانشجویان محترم پس از طی کردن این کورس آموزشی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی جهت تحصیل در مقاطع بالاتر در سوئد نخواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که تا کنون ،تمامی دانشجویانی که اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی در این کورس نموده اند موفق به اخذ اقامت تحصیلی سوئد شده اند. این اقامت تحصیلی در شرایطی که دانشجودر۶ ماه نخست موفق به گذراندن واحدها نشود قابلیت تمدید ۱ ساله خواهد داشت.

از آنجایی که زمان جهت ثبت نام در این کورس به شدت محدود است، لطفا هرچه سریع تر با دفاتر ما در ایران و یا دفتر مرکزی سوئد با شماره ۰۰۴۶۷۳۵۶۷۱۷۶۹  تماس حاصل فرمائید. 

فرم ارزشیابی ما را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما

 

/ 0 نظر / 78 بازدید