آغاز ثبت نام جهت کورس‌های زبان و تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس

ضمن عرض تبریک حضور پذیرفته شدگان متقاضی ترم بهار ۲۰۱۵ تحصیل در سوئد به اطلاع میرسانیم , ثبت نام جهت تحصیل در ترم پاییز ۲۰۱۵ هم اکنون آغاز شده است. به دلیل محدودیت شدید در تعداد قبولی‌های سالیانه، به متقاضیان محترم توصیه اکید می‌کنیم که در صورت نهایی شدن تصمیمشان جهت ثبت نام و عقد قرارداد با این موسسه به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه‌های لینئوس ،بلکینگه و دالارنا هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید. در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان، این موسسه از پذیرش پرونده‌های جدید تحصیلی‌ معذور می‌باشد.

شرایط قبول پرونده‌های تحصیلی‌ جهت کورس‌های زبان سوئد:

- دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی با ریز نمرات رسمی‌.

-دارا بودن حداقل یک سال تحصیل دانشگاهی با ریز نمرات.

- سطح زبان متقاضی می‌بایست نزدیک به ادونس و پیشرفته باشد. در صورتی‌ که سطح زبان واقعی‌ متقاضی ضعیف باشد در گذراندن کورس‌ها به مشکل بر خورده و به تبع آن امکان تمدید اقامت دانشجویی و تحصیل در مقاطع بالاتر امکان پذیر نمی‌باشد.

-شهریه این کورس‌ها از ۴۲۵۰۰ تا ۴۵۰۰۰ کرون سوئد برای یک ترم تحصیلی‌ می‌باشد. 

تحصیل در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس بدون نیاز به مدرک زبان؛

از آنجایی که این موسسه نمایندهٔ انحصاری دانشگاه‌های ذکر شده می‌باشد، با برگزاری آزمون زبان در تهران میتوانیم از سطح زبان شما اطمینان حاصل کرده و اگر سطح زبان شما با سطح مورد نیاز دانشگاه مطابقت داشته باشد، میتوانید بدون گذراندن کورس‌های زبان و یا دارا بودن مدرک زبان مثل آیلتس و یا تافل نسبت به اخذ پذیرش تحصیلی‌ در مقاطع لیسانس یا فوق لیسانس پذیرش اخذ فرمایید.   

 هزینه خدمات این موسسه مطابق تعرفه‌های وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری ایران می‌باشد. 

جهت اطلاع از مدارک مورد نیاز و شرایط تحصیل در سوئد با دفتر این موسسه در تهران، موسسه پارس افشین ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۷۷۶۸۶ و یا با دفتر سوئد، آقای اشکان افشین فر ۰۰۴۶۷۳۵۶۷۱۷۶۹ تماس حاصل فرمایید.

 

/ 0 نظر / 98 بازدید