زبان مرکز آموزشی و دانشگاهی سوئد

تحصیل در سوئد رسما به زبان سوئدی می‌باشد اما تقریبا تمامی‌ دانشگاه‌های سوئد همزمان با کلاس‌های سوئدی رشته‌هایی‌ را به زبان انگلیسی‌ ارائه میکنند که مورد توجه دانشجویان سایر کشور‌ها میگردد، این امر باعث شده که محیط دانشجویی دانشگاه‌های سوئدی از یک محیط سوئدی صرف به یک محیط تحصیلی‌ بین‌المللی تبدیل گردد.

 اکثر دانشگاه‌های سوئدی از نظر استاندارد‌های آموزشی معتبر بوده و همچنین مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران میباشند.

لینک این مطلب در وبسایت رسمی‌ ما

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما 

 

 

/ 1 نظر / 41 بازدید
TakWeb

با سلام من مدير تک وب سرويس وبلاگ دهي پرشين بلاگ هستم. در اينترنت به دنبال وب هايي ميگردم که دوست دارن تبادل لينک کنند و در رابطه با مطالب رسانه اي هستن. وبلاگ ما در رابطه با فيلمهاي روز سينماي ايران و جهان بوده و به زودي کارشرو در سطح گسترده آغز ميکنه. اگر مايل به تبادل لينک با ما هستيد لطفا ما رو با اين لينک:http://tak-web.persianblog.ir/ اين عنوان:TakWeb| لينک داغ ترين فيلمها از سرتاسر اينترنت و اين توضيحات:تک وب" تک ترين لينکهاي سراسر اينترنت. لينک کنيد و به ما با ارتباط با اين ايميل:set_mojtaba96@yahoo.com مشخصات وبتون رو {مثل ما} ار سال کنيد.مطمآ باشيد که پشيمون نميشيد