دربار ه BTH :

بی تی اچ , با تکیه بر رشته های فن آوری اطلاعات و آموزش قوی ومنحصر به فرد در شاخه های توسعه پایدار) در زمینه های صنعتی واجتماعی( به عنوان یکی از دانشگاه های مطرح سوئد شناخته میشود.

این دانشگاه در سال 1989 به ثبت رسیده و محل آن در استان بلکینگه واقع در جنوب شرقی کشور سوئد می باشد. بی تی اچ یکی ازسه موًسسه مستقل آموزش های فنّی درکشور سوئد است که از سال1999 موفق به کسب جایگاه دانشگاهی در رشته های فنّی نائل گردید.

بی تی اچ دارای ۵ دانشکده واقع در ۲ مجتمع دانشگاهی در شهرهای کارلسکرونا و کارلشامن می باشد که مشتمل بر دانشکدهمهندسی, دانشکده محاسبات,دانشکده علوم بهداشت و دانشکده مدیریت دانشکده برنامه ریزی وطراحی مدیا می باشد کلیه رشتههایی که به زبان انگلیسی تدریس میگردند ،در مجتمع دانشگاهی کارلسکرونا اجرا می شوند. موقعیت منحصر به فرد محیطی وجغرافیایی  بی تی اچ و واقع شدن در مجموع جزایری زیبا ، این دانشگاه را به عنوان یکی از جذاب ترین و زیبا ترین محل های آموزشی و آکادمیک بدل کرده است.

در بین رشته های متنوع تحصیلی و کرس های آموزشی که به زبان سوئدی تدریس میشوند، ۲ رشته تحصیلی در مقطع لیسانس و حدودا ۲۲ رشته تحصیلی در مقطع فوق لیسانس به زبان انگلیسی ارائه شده است.

 در حالی که اعضائ شاغل به تحصیل و تدریس در سطوح آکادمیک بی تی اچ از ملیت های متنوعی گرد هم آماده اند، دانشجویان خارجی از سرتاسر جهان به این دانشگاه جوی حقیقتابین المللی داده اند. در حل حاضر، 1200 دانشجو از 7500 دانشجوی شاغل به تحصیل در بی تی اچ از خارج از سوئد به تحصیل در بی تی اچ مشغول شده اند که بیشتر آنها دانشجوی مقطع فوق لیسانس میباشند.

دانشجویان و کارکنان شاغل  دربی تی اچ نمایند ه 20 کشورمختلف جهان میباشند.

 فرم ارزشیابی ما را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما 

لینک این مطلب در وبسایت رسمی‌ ما

/ 0 نظر / 67 بازدید