بودجه بورسیه جهت تحصیل در سوئد به ۲۹.۹ میلیون دلار رسید

با شروع ترم پاییز ۲۰۱۱، تحصیل رایگان در سوئد جهت دانشجویانی که از خارج از اتحادیه اروپا به سوئد می‌آیند به پایان رسیده است. پس از این تغییر بنیادین در شرایط تحصیل در سوئد، دولت و دانشگاه‌های سوئد جهت جذب دانشجویان مستعد خارجی‌ به استفاده از صندوق‌های بورسیه روی آورده اند.

در سال جاری دانشگاه‌های سوئد اقدام به پرداخت بورسیه تحصیلی‌ به دانشجویان بین المللی نموده اند. این بورسیه شامل شهریه تحصیلی‌ دانشجویان می‌باشد. با تقسیم این بودجه به ۲۵، ۵۰ ، ۷۰ و ۱۰۰ درصد مبلغ شهریه تعداد بیشتری از دانشجویان میتوانند از این بورسیه تحصیلی‌ در سوئد بهره ماند شوند.

خانم گونیلا کارلسون وزیر توسعه تعاملات خارجی‌ سوئد در بیانیه‌ای اعلام کرد ؛ اگر مایل به تحصیل در سوئد باشید، و ملیتی آمریکای، آسیای، افریقایی دارید میتوانید جهت دریافت بورسیه تحصیلی‌ اقدام کنید، با ایجاد شهریه تحصیلی‌ شما هنوز فرصت تحصیل در سوئد را دارید. 

با افزایش این بودجه به ۲۹.۹ میلیون دلار آمریکا پیش بینی‌ میشود که تعداد بیشتری از دانشجویان مستعد خارجی‌ در سال تحصیلی‌ ۲۰۱۳-۲۰۱۲ از بورسیه تحصیلی‌ جهت تحصیل در سوئد بهره‌مند شوند.   

 فرم ارزشیابی ما را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما 

/ 4 نظر / 57 بازدید

سوئد جای جالبی برای تحصیل نیست دوستم رفته بود و چندان راضی نبود الان که دیگه پولی هم شده

تاییدی کردن نظرات هم کار درستی نیست این یه نوع دیکتاتوریه .و بیان این مساله است که شما ها درست نمینویسید من باید تشخیص بدم که شماها درست می نویسید یا نه به دوستان هم پیشنهاد می کنم این قبیل وبلاگها را تحریم کنند

بلوچ

سلام من کارشناسیم مدیریت صنعتی بوده و برای ارشد هررشته مدیریتی که باشد حاضرم هر کشوری از کشورهای عضو اسکاندیناوی بخونم خواهشا شرایط و ضوابطشون چجوریه پیبشاپیش ممنون از پاسختون

سعید

سلام با رتبه کنکور هم میشه بورسیه شدبه سوئد میشه درمورد شرایط رفتن و هزینه توضیح بدین ممنونم