کورس آموزش زبان انگلیسی‌

اطلأعیه مهم:

این شرکت با همکاری دانشگاه‌ بی تی اچ سوئد به عنوان تنها نماینده رسمی آن دانشگاه برای ایران ، موفق به اخذ موافقت آن دانشگاه در خصوص ارائه‌ کورس آموزش زبان انگلیسی‌ بدون نیاز به مدرک زبان گردید.این کورس زبان ۳۰ واحدی مشتمل بر ۱۵ واحد گرامر و ۱۵ واحد آکادمیک رایتینگ میباشد از ماه آپریل۲۰۱۳ شروع شده و تا ماه سپتامبر ۲۰۱۳  به طول می‌‌انجامد و برای قبولی در این کورس آموزشی نیازی به دارا بودن مدرک زبان ندارید.تحصیل در این کورس میتواند جهت بالابردن سطح زبان انگلیسی‌ جهت ورود به ارزشیابی رشته‌های تحصیلی‌ مقطع لیسانس و فوق لیسانس مفید باشد. هزینهٔ تحصیل در این کورس ۵۰۰۰۰ کرون سوئد بوده که می‌بایست پس از اخذ پذیرش مستقیما به حساب دانشگاه واریز شود.

دانشجویان محترم پس از طی کردن این کورس آموزشی نیازی به ارائه مدرک زبان انگلیسی جهت تحصیل در مقاطع بالاتر در سوئد نخواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که تا کنون ،تمامی دانشجویانی که اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی در این کورس نموده اند موفق به اخذ اقامت تحصیلی سوئد شده اند. این اقامت تحصیلی در شرایطی که دانشجودر۶ ماه نخست موفق به گذراندن واحدها نشود قابلیت تمدید ۱ ساله خواهد داشت.

از آنجایی که زمان جهت ثبت نام در این کورس به شدت محدود است، لطفا هرچه سریع تر با دفاتر ما در ایران و یا دفتر مرکزی سوئد با شماره ۰۰۴۶۷۳۵۶۷۱۷۶۹  تماس حاصل فرمائید. 

فرم ارزشیابی ما را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما

 

  
نویسنده : ; ساعت ٧:٥٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/۳٠

توقف اعزام برای فرصت مطالعاتی به انگلیس

مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم گفت: دوره‌های فرصت کوتاه‌مدت 6 ماهه تحصیلی در انگلیس برای دانشجویان مقطع دکترای داخل متوقف شد.

حسن مسلمی‌نائینی مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: اعزام دانشجو از ایران به کشور انگلیس فعلاً مسکوت شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا دانشجویانی که قصد دارند به صورت آزاد در انگلیس حضور پیدا کرده و تحصیل کنند نیز شامل این قانون می‌شوند، گفت: به مدیران مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور اعلام کردیم دانشجویانی را که قصد تحصیل در خارج از کشور دارند به کشورهای دیگر غیر از انگلیس راهنمایی کنند.

مسلمی‌نائینی خاطرنشان کرد: به مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور اعلام شده دانشجویان کشورمان را برای مشاوره و راهنمایی برای تحصیل در خارج از کشور به کشورهای دیگر راهنمایی کنند.

مدیرکل امور بورس و دانشجویان خارج وزارت علوم با بیان اینکه این امر تصمیم وزارت علوم نبوده بلکه مدیران مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور جلسه‌ای برگزار کرده و طبق رأی گیری اعزام دانشجو از ایران به انگلیس را مسکوت اعلام کردند، گفت: اعزام دانشجویان بورسیه به انگلیس نیز هنوز متوقف است.

مسلمی‌نائینی تأکید کرد: حتی دوره‌های فرصت کوتاه‌مدت 6 ماهه تحصیلی در انگلیس نیز متوقف شده است.

وی تصریح کرد: دانشجویان مقطع دکتری که داخل ایران تحصیل می‌کنند، می‌توانند 6 ماه برای فرصت مطالعاتی به کشورهای دیگر سفر کنند که سفر این دانشجویان به انگلیس متوقف شده است.

فرم ارزشیابی ما را تکمیل فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

صفحهٔ نخست وبسایت رسمی‌ ما

 

  
نویسنده : ; ساعت ٦:٥٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/۳٠